خدمات تیم امداد باتری طاها

تعویض باتری ماشین

تکنسین اعزامی در محل ، بعد از تست باتری اگر تشخیص به خرابی باتری داده شود ، باتری تعویض میگردد . در غیر این صورت باتری تعویض نمیگردد.

Best Results

More Details

تعویض سر باتری

در بسیاری از مواقع سر باتری ها به دلیل رسوب ، باعث کاهش برق رسانی باتری می شود که زمان تعویض سر باتری ها می باشد.

Best Results

More Details

تست دینام

بعد از روشن شدن ماشین تست دینام انجام میگیرد که مشخص گردد دینام سلامت می باشد یا خیر .

Business Solutions

More Details

انجام باتری به باتری برای خودرو

در صورت نیاز مشتری خدمات باتری به باتری در محل انجام میگیرد.

100% Guaranteed

More Details

تست باتری ماشین

تست باتری خودرو قبل از تعویض باتری انجام میپذیرد ، در صورتی که باتری ماشین نیاز به تعویض داشته باشد تعویض باتری به دستور مشتری، توسط تکنسین اعزامی امداد باتری انجام میپذیرد.

 

100% Guaranteed

More Details

امداد باتری طاها

امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید .دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

شركت امداد باتري صدرا متشکل از تيمي با مديران تحصيل كرده ، با تجربه ، مجرب و متعهد که قريب به يك دهه در ضمينه (مسائل) فروش و مديريت فني و مديريت اجرايي در فروش فعال می باشد.

گروه امداد باتری صدرا با هدف ارائه خدمات سریع ، دقیق ، با کیفیت و فراگیر اقدام به ارائه خدمات فروش اینترنتی ، امداد و عيب يابي برق خودر شما در محل شما توسط تکنسین های مجرب و کارآزموده در سريع ترین زمان ممكن نموده که در دنياي امروز با ازدحام ترافيك و مشغله كاري گامی موثر در صرفه جويي وقت و هزینه شما نموده است. لذا می توانید با خیالی آسوده خرید انجام داده و از خرید خود لذت ببرید.

با توجه به اینکه خط مشی تیم امداد باتری تنها فروش و ارئه خدمات نمی باشد ، لذا رضایت قلبی شما مشتریان گرامی را در الویت خود قرار داده و به همین منظور مشتریان محترم امداد باتری در صورت دریافت خدمات با کیفیت نامطلوب و یا محصول نامنطبق با اطلاعات ثبت شده در بخش فروش ، می توانند با شماره های درج شده در بخش تماس با ما، تماس گرفته و انتقادات خودشان را با کارشناسان ما مطرح نموده تا در اسرع وقت رسیدگی گردد .