فروشگاه باتری تبریز

گروه امداد باتری طاها در شهر تبریز با هدف ارائه خدمات سریع ، دقیق ، با کیفیت و فراگیر اقدام به ارائه خدمات فروش اینترنتی ، امداد و عيب يابي برق خودر شما در محل شما توسط تکنسین های مجرب و کارآزموده در سريع ترین زمان ممكن نموده که در دنياي امروز با ازدحام ترافيك و مشغله كاري گامی موثر در صرفه جويي وقت و هزینه شما نموده است. لذا می توانید با خیالی آسوده خرید انجام داده و از خرید خود لذت ببرید.

قیمت باتری خودرو در تبریز

ارائه دهنده قيمت روز باتری ماشین در تبریز اعم از باتری ایرانی، باتری خارجی، باتری اتمی و باتری اسیدی می باشد. وب سايت ما با تغيير قيمت باطری ماشين بلافاصله به روز رسانی می شود تا همواره مرجعی برای قیمت روز باطری ماشين باشد.

تعویض باطری در محل

با استفاده از سرویس فروش اینترتی باطری ماشین در هر منطقه ای از تبریز، جهت ارسال و تعویض باطری در محل تنها با یک تماس در کوتاهترین زمان باتری مناسب ماشین شما به صورت رایگان به محل شما ارسال و در صورت نیاز نصب می شود.

تامین عمده باتری

آماده تامین باطری خودرو سبک و سنگین و باطری UPS به هر تعداد و بصورت عمده برای شرکت ها، سازمانها، ادارات، بیمارستانها و … می باشد.

چرا امداد باتری طاها مناسب است ؟

تقریبا ممکن هست برای همه ی رانندگان این مورد پیش بیاید که هنگام روشن کردن خودرو باطری توان تامین برق مورد نیاز خودرو رو نداشته باشد. و این مورد در بین رانندگان به دغدغه تبدیل شده. اما ما در این وب سایت بستری فراهم نمودیم که می توانید تنها با چند کلیک در سریع ترین زمان باطری جدید خود را در خواست کنید و همکاران ما جهت نصب باطری در محل مود نظر شما حاضر شده و بصورت رایگان نصب نماییند.

تلفن تماس امداد باطری تبریز

تلفن تماس : 09143175847